Локални Ограноци

Масларковски: Марин не исполни ништо од ветеното, напротив, мести огромни тендери

Модераторот на Левица во ЛО Аеродром, Дарко Масларковски, одржа прес-конференција на која ги обелодени сомнителните тендери на градоначалникот од СДС на општина Аеродром, Златко...

Жителите на село Раштак 15 години немаат вода за пиење

На барање на неколку жители од скопското село Раштак, членови на раководството на Левица заедно со својата продукциска екипа, го посетија ова место, кадешто...

Последни објави